O NÁS   PRODUKTY   REFERENCIE   AKCIE   E-SHOP   KONTAKT
 

Solárne systémy JUNKERS

Solárna energia - zadarmo a účinne

Solárne zariadenie Junkers ponúka viac ako len využitie solárnej energie. Je efektívne, má dlhú životnosť a vysoký stupeň účinnosti.

Využívajte efektívne solárnu energiu so zariadeniami Junkers

Solárna energia je energia budúcnosti. Pomocou solárneho zariadenia môžete prispieť k ochrane ovzdušia a znížiť náklady na energiu bez toho, aby ste sa pritom museli vzdať pohodlia vo Vašom obydlí. Moderné solárne zariadenie Junkers účinne premieňa solárnu energiu na teplo a teplú vodu - a to nie len vtedy, keď svieti slnko.

Veľa možností využitia solárnej energie

Je jedno, ktorý druh energie dnes využívate: Solárne zariadenie na prípravu teplej vody je možné použiť takmer vo všetkých domácnostiach. Či sa jedná o novostavbu alebo staršiu stavbu, solárne zariadenie môže doplniť už existujúce vykurovacie zariadenie alebo môže optimalizovať nový vykurovací systém využitím solárnej energie. Solárne zariadenie Junkers sa dá výborne kombinovať s plynovým kondenzačným kotlom. Takýto systém pracuje obzvlášť efektívne.

Maximálny úžitok zo solárnej techniky vďaka ovládacej jednotke SolarInside-ControlUnit

Znížte svoje výdavky za energie kombináciou solárnej a kondenzačnej techniky bez ohrozenia dodávok tepla a teplej vody.

Spolupráca solárnej a kondenzačnej techniky

SolarInside-ControlUnit je názov našej patentovanej svetovej novinky, ktorá optimalizuje súhru kondenzačného vykurovacieho zariadenia a solárneho zariadenia. Princíp tejto spolupráce je úplne jednoduchý: v zásade pracujú solárne zariadenie a kondenzačné riešenie ako tím, čo zaručuje stabilný komfort v každom počasí. SolarInside-ControlUnit detailne dolaďuje túto tímovú spoluprácu podľa počasia, čo umožňuje dodatočne ušetriť energiu pri ohreve vody a pri podpore kúrenia

Naše zariadenia CerapurSmart a CerapurComfort sa optimálne hodia do kombinácie solárneho a kondenzačného systému. Patentovaný algoritmus pre vyšší solárny výnos umožní maximálne využiť teplo pochádzajúce zo slnka.

Inteligentný systém

Naša nová kondenzačná generácia Cerapur, výkonné solárne systémy, variabilne využiteľné riešenia ohrevu vody a kaskádový modul vám ponúkajú veľa možností. Jadrom našich systémových riešení sú naše nové regulátory: vďaka nim sa kúrenie stáva rozmýšľajúcou tepelnou centrálou kompatibilnou so slnečnou energiou!

 
 
Adresa predajne:
Komenského 18
031 01 L. Mikuláš

O NÁS  .  PRODUKTY  .  REFERENCIE  .  AKCIE  .  KONTAKT
Copyright © TATRATHERM 2012
Design by ARTLANDIA